Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Potraviny zdražují, VYPLATÍSE přesto drží nízké ceny. Největší pobočku na severu Čech má v Dubí

 

 

Navzdory plošnému zdražování zůstávají ceny potravin v prodejnách VYPLATÍSE nízké. Na běžném nákupu tak ušetříte oproti řetězcům v průměru 40 %. Původní koncept s prošlými potravinami z obchodu vymizel již před dvěma lety. VYPLATÍSE nyní sází na kvalitní a prémiové potraviny od českých i zahraničních dodavatelů za dlouhodobě nízké ceny. A VYPLATÍSE to.

 

POTRAVINY ZDRAŽUJÍ, LIDÉ NA NÁKUPY ČASTĚJI CESTUJÍ

Cena za jeden rohlík překročila hranici 2 korun a často jej v obchodech najdete i za 2,30 Kč. Stejný trend ale postihl i další potraviny, které nechybí v každé domácnosti. Může za to nedostatek vstupních surovin, zdražování dopravy, energií nebo například rostoucí inflace. Obchodní řetězce ale často zdražují, i když to není vyloženě nutné. Jednoduše si to mohou dovolit. Spoléhají totiž na svou pozici na trhu a pravidelnou akční nabídku, díky které do obchodu přilákají zákazníky.

„Lidé v současnosti za nákupy více cestují s vidinou výhodnější nabídky. Ne vždy se to ale skutečně vyplatí, protože v řetězcích kromě akčního zboží zpravidla nakoupí spoustu dalších produktů, jejichž vyšší cena prodejci kompenzuje právě danou letákovou akci. Je to zavedený model obchodních řetězců, který spolehlivě funguje. My jsme však zjistili, že to jde i jinak, proto u nás dlouhodobě najdete nižší ceny než jinde,” říká Michal Soukup, majitel společnosti MJ Foods s.r.o., která provozuje obchody VYPLATÍSE.

 

VYPLATÍSE NABÍZÍ KVALITNÍ SORTIMENT ZA NÍZKÉ CENY

VYPLATÍSE je maloobchodní síť deseti prodejen v Praze, Ústeckém a Středočeském kraji, která nabízí široký sortiment potravin, drogerie a dalšího spotřebního zboží zahrnující třeba i krmiva a potřeby pro vaše domácí mazlíčky. Většina zboží pochází od českých a německých dodavatelů. Sortiment na větších prodejnách je svou rozmanitostí srovnatelný s obchodními řetězci a díky dlouhodobě nižším cenám láká čím dál více zákazníků, kteří s vidinou opravdové úspory neváhají do obchodu dojet i ze sousedních měst.

„Začínali jsme jako velkoobchod. Díky tomu jsme si všimli obrovského prostoru mezi naší nákupní cenou a prodejní cenou v obchodech. Zkusili jsme tedy rozjet maloobchod s cílem prodat díky nízké marži větší množství zboží a zjistili jsme, že tento model funguje. Určitě to není tak, že bychom se dnes zdražení dokázali bezezbytku vyhnout, ale uchylujeme se k němu pouze tam, kde nemáme jinou možnost. Celý začátek roku nyní věnujeme jednání s dodavateli a snažíme se vyjednat co možná nejlepší podmínky, které bychom poté mohli přenést na koncového zákazníka,” přibližuje Michal Soukup koncept a směr maloobchodních prodejen VYPLATÍSE.

Lidé přestali nakupovat méně kvalitní zboží, což platí jak pro potraviny, tak například pro drogerii. Zákazníci čím dál častěji vyžadují vysokou kvalitu a prémiové produkty. I proto se ve VYPLATÍSE rozhodli před dvěma lety upustit od původního konceptu.

 

   

 

KAŽDÝ DEN NOVÉ ZBOŽÍ

Zhruba 40 % sortimentu VYPLATÍSE najdete rovněž v obchodních řetězcích, ale díky nízkým maržím dlouhodobě za nižší ceny. Nemusíte tak vyhlížet další leták a čekat na akční nabídku. 70 % celého sortimentu tvoří stabilní produkty a zbylých 30 % patří do akční nabídky položek, které se neustále mění. Jde především o potraviny a drogerii z německých skladů, kde místní výrobci na denní bázi nabízejí své nadlimitní zásoby za výhodnější ceny. Každý den tak můžete v prodejnách VYPLATÍSE narazit na nové zboží.

 

NÁKUPEM V OBCHODECH VYPLATÍSE UŠETŘÍTE V PRŮMĚRU 40 %

Díky dlouhodobě nízkým cenám, které obchody VYPLATÍSE drží navzdory plošnému zdražování, ušetříte na běžném nákupu v průměru 40 %. Akční nabídku totiž nekompenzují vyšší ceny ostatních produktů jako v obchodních řetězcích. „My akce neděláme, máme akční ceny pořád, proto k nám lidé jezdí na nákupy i z větší dálky. Jednoduše se jim to vyplatí,” dodává na závěr Michal Soukup.

Prodejnu VYPLATÍSE v Dubí najdete v ulici Ruská 210 s otevírací dobou od pondělí do neděle mezi 7:00 až 19:00. Pokud vás zajímá, kde se nacházejí ostatní pobočky, podívejte se na seznam všech prodejen VYPLATÍSE.

Platby v hotovosti
Platby kartou